Font Size

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Şengüller GIDA

Şengüller Gıda Tarım Ürünleri Snayi Nakliyat Turizim Ticaret Limidet Ş.T.İ Olarak 02.01.2002 Tarihinde Trabzon ili Arsin İlçesinde Fındık Alım Satım Üretim işiyle iş Başlamış Olan Şengüller Gıda Fındık Alanında Ürün Yelpazesini Geliştirerek iç Fındık ,Fındık Ezmesi ,Fındık Recinesi  Yaş Fındık kuru fındık Alım Satımı Yanısıra Yakacak alanındada faaliyet göstermekte olup  fındık kabuğu Satışı yanısıra AKABE Kömürü satışı yapmaktadır.

Şengüller Gıda Tarım Ürünleri San Tic. Ltd. Şti. Geçmişten bu güne yapmış olduğu ticari faliyetlerde müşteri memnuniyetine önem vererek Kalite ve Güveni ön planda tutmaktatır. Şengüller Gıda Tarım Ürünleri San Tic. Ltd. Şti. olarak gıda sanayinde Her türlü fındık ürünleri hizmetini ,Alım satım işlemlerini Yapan Bir Kuruluşuz.

  • Şirket itibar ve saygınlığını korumak ve yükseltmek

  • Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında  her türlü teknolojiyi kullanarak Taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek

     

İLETİŞİM

Hertürlü Fındık Alım Satım Kömür İnşaat Malzemeleri Alım Satım Konusunda Şengüller Gıda Tarım Ürünleri  San Nak. Tur. Ltd. Şti. Hakkında Bilgi alabilirsiniz . 90-462 711 15 95   -   0462 711 30 50   -   0532 627 85 16
Cumhuriyet Mahallesi Orta Cadde ARSİN / TRABZON

Fındık Ureticisinin Dikkatine.

Fındık Üreticilerinin Dikkatine Fındık alımı satımı yapılırken yaş ve kuru fındık fiyatlarında ve üçret değişeceği gibi fındığın kalitesi ve randumanına görede fındık fiyatları değişir.